silivriwebtv

  • 8.6586
  • 10.3125
  • 12.0045
Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Sevgili Silivrililer,

Silivri’miz 7 bin yıla yakın tarihi geçmişiyle birçok medeniyete ev sahipliği yapan, tarihi mirası, coğrafi konumu, 42 kilometrelik sahil şeridi, verimli tarım toprakları ve ticaret sahaları ile birlikte eşsiz güzellikleri bünyesinde taşıyan İstanbul'un en güzel ilçesidir.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde göstermiş olduğunuz teveccüh ile şahsımı Silivri Belediye Başkanlığı görevine layık gördüğünüz için sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Göreve geldiğimiz günden bu yana “Marka Kent Mutlu Silivri” hedefimizi ortaya koymak, Silivri’mize hak ettiği değeri kazandırmak ve gelecek nesillere daha müreffeh bir Silivri bırakmak adına canla başla çalışıyoruz.

“Silivri sadece merkezden ibaret değildir.” düşüncesi ile kültür ve sanattan eğitime, tarımdan turizme, spordan sağlığa tüm hizmetlerimizi bütüncül bir anlayış ile ilçemizin tüm mahallelerine yaydık. Belediyemizin bütün birimleri ile 7/24 esasına göre hizmet ulaştırmaya gayret ediyoruz. Hep birlikte bu kentin refahı ve mutluluğu için geceli gündüzlü çalışırken, vatandaşlarımızın hasretle beklediği ve yaşamlarını kolaylaştıracak projeleri bir bir hayata geçirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.

Kıymetli hemşehrilerim…

Yola çıkarken alt ve üst yapıları tamamlanmış yolları, parkları, sosyal tesisleri, yeşil alanları, hizmet binaları, eğitim alanları, kültür ve sanat etkinlikleri ile 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizin konforlu bir yaşam sürdüğü marka bir şehir hayal ettik.

Bu hayaller ile söz verdiğimiz her işimizde “Silivri’yi Silivri’de yaşayan hemşehrilerimizle birlikte yöneteceğiz.” diyerek gerçekleştireceğimiz projelere sizlerle istişare ederek başladık ve aynı anlayışla devam ediyoruz.

Üretken, adaletli, şeffaf ve denetlenebilir bir yönetim anlayışını temel prensibimiz olarak ön planda tutuyoruz. “Halka hizmet, Hakk’a hizmettir.” inancı ile sizlerin hizmetinde olacağımız görev süremiz boyunca Silivri’yi İstanbul’un ve Türkiye’nin marka kenti yapmaya, yüzünüzdeki mutluluk ve memnuniyetten aldığımız güç ve destekle yılmadan, yorulmadan ilerliyoruz.

Saygı, sevgi ve hür