silivriwebtv

  • 8.6586
  • 10.3125
  • 12.0045
SİLİVRİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
SİLİVRİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

SİLİVRİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

SİLİVRİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

  Şenoğlu TÜRKYILMAZ (MHP)

1960 Silivri Büyükkılıçlı doğumluyum. İlk ve orta eğitimimi Silivri’de tamamladım. Siyasi hayatıma 1978 yılında Zeytinburnu Ülkü Ocaklarında başladım. 1993 Yılından itibaren MHP Silivri İlçe Teşkilatının çeşitli kademelerinde görev aldım. 2005-2017 yılları arasında MHP Silivri İlçe Başkanlığı görevinde bulundum. 2017 Yılında MHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevini aldım. 1986 yılından beri Silivri Sanayisinde esnaflık yapıyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

  Sultan AŞKIN (MHP)

13.06.1977 doğumluyum. Silivriliyim. Avukatım. İlköğrenimimi Celaliye İlköğretim okulunda, ortaokul ve Lise öğrenimimi Selimpaşa Lisesinde tamamladım. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra yaklaşık 17 yıldır Silivri’de bulunan büromda Avukatlık mesleğini icra ediyorum. Silivri’de yaralan birçok sivil toplum kuruluşunda görev aldım. Evliyim. Zeynep isminde 1 çocuk annesiyim. İngilizce biliyorum.

  Gökan DİRİK (MHP)

15.10.1983 Silivri doğumluyum. Aslen Silivriliyim. İlkokulu Piri Mehmet Paşa İlkokulu, ortaokulu Balkan Kolejinde, lise öğrenimimi Silivri Lisesinde tamamladım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde öğrenimime devam ediyorum. Ticaret hayatıma 2001 yılında aile şirketimizin işletmelerinden kuyumculukla başladım.2005-2006 yıllarında askerlik görevimi Ören Özel Eğitim Merkez Komutanlığında tamamladım. 2006 yılından beri şirketimizin unlu mamuller işletmesinde ticaret hayatıma devam ediyorum.

  Gökalp Kalaycı (MHP)

1967 yılında Trabzon’da doğdum. İlkokul eğitimimi Trabzon /Merkezde tamamladıktan sonra 1973 yılında Almanya’ya taşındım. Ortaokul ve liseyi orada okuduktan sonra tekrar 1983 yılında Trabzon’a oradan da Silivri’ye yerleştim. 1989 yılında Sağlık Bakanlığı Personeli olarak devlet memurluğu görevine Silivri Devlet Hastanesi’nde başlayarak 25 sene burada görev yaptım ve 2016 yılında emekli oldum. Aynı dönemde faaliyette olan ve hala devam eden baba mesleğimiz inşaat ve nalburiye malzemesi parekende satışı ve uygulama sektöründe Silivri’mize hizmet vermeye devam etmekteyim. İkinci dil olarak Almanca bilmekteyim. Evli ve iki çocuk babasıyım

  Ümit Seçkin (MHP)

1981 Ankara doğumludur, Dokuz Eylül Üniversitesi ekonomi mezunu olan Seçkin, lisans eğitimini tamamladıktan sonra yine aynı üniversitede uluslararası lojistik ve deniz ulaştırması bölümünde yüksek lisansını, İstanbul Üniversitesi denizcilik ekonomisi bilim dalında ise doktorasını tamamlamıştır. Türkiye’de “ADR – Tehlikeli Madde Taşımacılığı” ile ilgili ilk kez yayımlanan tezi ile yüksek lisans programını bitirdikten sonra yine aynı konuda kitap yazan ilk kişi olmuştur. Türkiye’nin önde gelen uluslararası firmalarında lojistik ve dış ticaret departmanlarında çalıştıktan sonra halen bir vakıf üniversitesinin lojistik bölüm başkanı olarak lojistik ve dış ticaret alanlarında dersler vermektedir. Bunların yanı sıra; lojistik ve tehlikeli madde taşımacılığı konusunda “doktor” unvanına sahip olarak, akademik alanda yapılan çalışmalara önderlik etmekte ve aynı konuda çok uluslu firmalara danışmanlık ve seminerler vermektedir. Seçkin, aynı zamanda, ulaştırma bakanlığının lisanslı mesleki yeterlilik eğitmeni, milletler arası ticaret odası (ICC) üyesi ve lojistik tanıtım

  Sami BARLAS (AK PARTİ)

1969 yılında Silivri'de doğdum. İlköğretimimi Beyciler, ortaöğretimim Binkılıç'da, Lise eğitimimi Silivri Lisesinde tamamladı. Lise eğitiminin ardından Trakya Üniversitesi, Kırklareli Meslek Yüksek Okulunu İnşaat Teknikerliği bölümünü tamamladım. Üniversite eğitiminin ardından kendi aile şirketimizde müdürlük yapmaya başladım. 18 yıldır ticaretle uğraşıyorum ve birçok STK'da gönüllü olarak görev aldım bunların yanı sıra, Silivri Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Üyesi ve SİAD Yedek Yönetim Kurulu üyesiyim. Ticari hayatımın yanı sıra 5 yıldır siyasetle de ilgilenmekteyim ve AK Parti Silivri İlçe Teşkilatında 4 yıl Köy Komisyonunda koordinatörlük, Yönetim Kurulu Üyeliği ve son olarak AK Parti Silivri İlçe Başkan Yardımcılığı görevi ile birlikte Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı yaptım.
Evli ve 2 çocuk babasıyım. İyi derecede Almanca bilmekteyim.

  Celalettin YAZICI (AK PARTİ)

01.071972 tarihinde Gümüşhane ilinin Şiran ilçesi doğumluyum. İlköğretim ve ortaöğretimini Selimpaşa’ da tamamladıktan sonra 1989 yılında Silivri Lisesi’nden mezun oldum. Lisans eğitimimi Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği bölümünde 1991-1996 tarihleri arasında tamamladım. Daha sonrasında 1 yıl İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce işletme eğitimi aldım. Askerlik vazifemi Kıbrıs’ta yedek subay olarak yerine getirdim. Silivri’de aile şirketimiz olan Yazıcı Yapı İnşaat San. Tic. Ve Ltd. Şti. firmamızda yönetici olarak, Mühendislik-Mimarlık birçok projeyi gerçekleştirdim. Ayrıca Odak Okulları Eğitim ve Yatırım A.Ş. yönetim kurulu başkanıyım. Silivri Spor Kulübü, SİAD, GÜSİAD gibi sivil toplum kuruluşlarında üyelik ve yöneticilik yaptım. İyi derecede İngilizce bilgisine sahibim. Evli ve 2 Erkek, 1 Kız çocuğuna sahibim.

  Filiz GÜLER (AK PARTİ)

1974 yılında İstanbul/Üsküdar doğumluyum. Sinoplu bir Babanın ve Kayserili bir annenin evladıyım. İlköğretim, Ortaöğretim ve lise eğitimimi Kocaeli’nde tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans mezunuyum. Asıl mesleğim Makine Ressamlığıdır. Gönüllü olarak özel çocuklarımıza öğretmenlik yapmaktayım. Ayrıca Deprem Afet Komisyonunda gönüllü çalışmalar yapmaktayım. Çalışmalarımın arasında Okul Aile Birliği Başkanlığı, Sosyal Yardımlaşma Mütevelli Heyeti Silivri Halk Üyeliği, Türkiye Beyaz Ay Derneği Trakya Bölge Başkanlığı, Milletvekili Aday Adaylığı, SKM Başkanlığı görevlerinde bulundum. Hala Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

  Hacer YILDIRIM (AK PARTİ)

1993 yılında Silivri’de doğdum. Aslen Karslıyım. İlkokula Silivri Namık Kemal İlköğretim okulunda başladım, ancak ailemin taşınması sebebiyle son senemi Silivri Gazi İlköğretim Okulundan 2007 yılında tamamladım. Lise öğrenimimi Silivri Lisesi ‘nde tamamladım. Üniversite eğitimimi 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım ve 2015 yılında mezun olarak avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vererek meslek hayatına başladım. Farklı hukuk bürolarında iş deneyiminde bulundum. Daha sonra Yıldırım Hukuk Bürosunun kurucu avukatı olarak kendi ofisimi açtım ve fiilen orada devam etmekteyim.4 yıla yakın zamandır iş hayatı içerisindeyim. Üniversite yıllarından itibaren hukuki alan, sosyal hayat ve siyaset ile iç içe bir yaşamı tercih ederek 2018 yılı nisan ayında aktif olarak siyasi hayata girerek bu alanda da tecrübeler edindim.   Silivri Ak Parti İlçe Başkanlığında öncelikle yönetim kurulu üyesi daha sonra ise Seçim İşleri Birim Başkanı olarak görev aldım ve görevim halen devam etmektedir.

  Mustafa ÇOLAKOĞLU (AK PARTİ)

1989 yılında Kırklareli’nde doğdum. İlköğretimimi Silivri Piri Mehmet Paşa, Liseyi Selimpaşa Atatürk Anadolu lisesinde tamamladım. Lisans eğitimimi Arel Üniversitesinde tamamladım. Yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Askerlik görevimi Jandarma yedek subay olarak tamamladıktan sonra  4 yıl süreyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Planlama Müdürlüğünde çeşitli görevlerde bulundum. Halen serbest olarak Mimarlık yapmakta olup ayrıca Silivri de 25 yıldır Optik sektöründe faaliyet gösteren aile firmamızda da görev almaktayım. 2009 yılından itibaren Ak Parti Silivri Gençlik Kolları ve Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları teşkilatının her kademesinin görevlerinde bulundum. Evli ve bir çocuk babasıyım. İyi derecede İngilizce bilmekteyim.

  Orhan ÇALIŞKAN (AK PARTİ)

1980 yılında Tokat’ta doğdum. 1985 yılında Ailemin İstanbul/Silivri’ye taşınması sebebiyle ilköğretimi Piri Mehmet Paşa İlkokulu, Ortaöğretimimi Gazi İlkokulu ve Liseyi Silivri Endüstri Meslek Lisesinde tamamladım. Askerlik görevimi 2000 yılında Erzurum merkezde tamamladım. 2004-2018 tarihleri arasında iç piyasada sanayi su sektöründe ve metal sektörlerde faaliyet gösteren aile şirketimizde yöneticilik yaptım. Aynı zamanda 2016 yılından itibaren Silivri Cumhuriyet Mahallesi yönetiminde bulunmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

  Ülkenur Büke (AK PARTİ)

1973 Trabzon doğumluyum.  1991 yılından buyana Silivri’de ikamet ediyorum. Uzun yıllar aile şirketimizde yöneticilik yaptım. Birçok STK ve Sosyal sorumluluk projesinde görev aldım. Halen Silivri Yeşilay Şube Başkanlığını ve Gençyurt Spor Kulübü Başkanlığını yürütmekteyim.  Siyasi hayatıma 2007 Yılında AK Parti Silivri Kadın Kolları Semizkumlar Mahalle Başkanlığı ile başladım. Anakademe ve Kadın Kolları Yürütme ve Yönetimlerinde görev aldım. 2009 Yerel Seçimlerinde 5. Sıra İl Genel Meclis Üyesi Adayı, 2014 Yerel Seçimlerinde 3. Sıra kontenjan Belediye Meclis Üyesi Adayı oldum. Siyaset Akademisi Eğitimlerini tamamlayarak sertifika aldım. Orta derecede İngilizce bilmekteyim. Evli ve 2 çocuk annesiyim.

  Ömer Tekin (AK PARTİ)

1978 Gümüşhane doğumluyum. İlkokulu Selimpaşa İlköğretim okulunda, Orta Okul ve liseyi Çatalca İmam-Hatip Lisesinde okudum. Orta öğrenimimin ardından Lisansımı Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamladım. Orta derecede İngilizce ve Arapça biliyorum. 35 yıldır Selimpaşa’da ikamet ediyorum. Kendime ait iş yerimde ticaretle uğraşıyorum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

  Kenan Değdaş (AK PARTİ)

1982 yılında Malatya’da doğdum. İlköğretim, Ortaöğretim ve Lise eğitimimi Malatya da tamamladım. 2010 yılından itibaren Silivri de ikamet etmekteyim ve esnaflık yapmaktayım. Evli ve 1 çocuk babasıyım. 2007-2009 yılları arasında Manisa Saadet Partisi teşkilatında aktif görevde bulumdum. 2012 yılından itibaren Silivri Ak Parti teşkilatında sırasıyla yedek yönetim kurulu üyeliği, tanıtım medya birim başkanlığı ve tekrar yedek yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundum.

  Sefer Ölçer (AK PARTİ)

1958 İstanbul/Silivri Gümüşyaka mahallesinde doğdum. İlköğretimimi Gümüşyaka’da, Ortaöğretimi Marmara Ereğlisi’nde tamamladım. Askerlik öncesi Tarım işi ve İnşaat Malzemesi satışını yaptım. Askerlik sonrası İnşaat Malzemeleri satışı ve müteahhitlik yaptım ve halen müteahhitlik yapmaya devam etmekteyim. Daha öncesinde 2 dönem Gümüşyaka Spor Kulübü Yöneticiliği yaptım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

  Şükriye Akkaya Karakuş (AK PARTİ)

1988 tarihinde Bulgaristan Kırcaali doğdum. 2000 yılında Ailemle Silivri’ye göç ettik. İlköğretimi Bulgaristan’da, Ortaöğretimi Silivri Piri Mehmet Paşa Okulunda, Liseyi Selimpaşa Atatürk Anadolu lisesinde tamamladım. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanarak 2011 yılında Hukuk eğitimimi tamamladım. Fakülte eğitimim sürecinde de çeşitli hukuk bürolarında çalıştım. 1 yıllık İstanbul Barosu zorunlu Avukat staj eğitimini bitirdim ve akabinde 2013 yılı itibariyle de aktif Avukatlık hayatıma başladım. Hali hazırda Karakuş Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun kurucu avukatıyım. Silivri Bulgaristan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneğinin 2016-2018 döneminde Dernek Yönetim Kurulu Genel Sekreterlik görevini yürüttükten sonra Derneğin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim. Dernek vasıtasıyla sosyal hayatta çalışmalar yürütüp, Bulgaristan göçmenlerinin hukuki süreçte yaşadıkları sıkıntıların mücadelelerinde aktif yer almaktayım. Siyasi hayatıma Ak Parti ile başladım. Evli ve 1 çocuk annesiyim.    

  Salim Çavdar (AK PARTİ)

1 Mayıs 1991'de Silivri'de doğdum. İlköğretim, Ortaöğretim ve Lise öğrenimimi Silivri'de tamamladım. 2014 Yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldum. Siyaset Bilimi ve Ekonomi alanında İstanbul Rumeli Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmaktayım. Üniversite yıllarımda Genç Müsiad'da çeşitli birimlerde görev aldım. 2016 Yılı Kasım ayından bu yana Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Silivri kurucu ilçe temsilcisi olarak halen görevim devam etmektedir. İş sağlığı ve güvenliği alanında danışmanlık hizmetleri veren aile şirketimizde yöneticilik yapmaktayım. Evliyim. İyi derecede İngilizce bilmekteyim.

  Yasin Gören (AK PARTİ)

06.08.1975  tarihinde Silivri-Ortaköy'de doğdum. İlköğretimi köyümde bitirdikten sonra 1986 yılında hafızlık eğitimi için Eminönü-Sultanahmet Sokullu Şehit Mehmet Paşa Kuran kursunda 2 yıl hafızlık eğitimi aldım. 1988-1995 yılları arası Fatih-İstanbul İmam-Hatip Lisesinde (yeni adı ile İstanbul Recep Tayyip ERDOĞAN Anadolu İmam-Hatip) Lisesinde okudum. 1997-2002 yılları Uludağ Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü tamamladım. 2002 yılında kısa dönem askerlik vazifemi yaparak Silivri'ye dönüş yaptım. 2003-2010 yılları arası Coca-Cola İçecek A.Ş. Silivri İleri Meşrubat bayisinde ön muhasebe, bayi şefliği ve satış-pazarlama koordinatörlüğü görevini üstlendim. Bu zaman içerisinde Selimpaşa-Duruman bölgesinden, Değirmenköy'e tüm köyler ve Silivri merkez olmak üzere ortalama 1000 gıda müşterisi ile birebir çalışma fırsatım oldu. 2011 yılından itibaren Silivri Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi okul kantini ihalesini alarak kantin işletmeciliğine başladım. 2012 yılında okul servisi ve personel taşımacılığı işine başladım. Halen bu iki işimi devam ettirmekteyim. Evli, 3 erkek çocuk babasıyım.

  Bora Balcıoğlu (CHP)

1980 Silivri'de doğdu.Silivri Piri Mehmet Pasa ilkokulu,Silivri Orta okulu,Silivri Lisesi, Anadolu üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümünden mezundur.Silivride ticaretle uğraşmaktadır.Silivri Atatürkçü Düşünce Derneği'nin kurucu yönetim kurulu üyesi,Silivrispor,Gazitepespor, Seymenspor ve Alibeyspor da futbol oynamıştır. Silivrispor ve Alibeyspor yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.Silivri Kulüpler Birliği Başkanlığı ,2009-2014 Chp meclis üyeliği, 2014-2019 yerel seçimlerinde Chp meclis üyeliği ve Siyasi Başkan yardımcısı olarak görev yapmıştır.2019 yerel seçimlerinde Chp Belediye Başkan Aday adayı oldu.2019 yerel seçimlerinde Chp Istanbul Büyükşehir Belediye Meclis üyesi ve ilçe belediye meclis üyesi olarak devam etmektedir.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Melih Yıldız (CHP)

1978 de Silivri’de doğdu.İlk okulu Hasan Özvarnalı İlköğretim Okulu’nda,Orta okulu İstanbul Özel Eseniş Lisesinde okudu.Lise öğrenimini Silivri Lisesinde tamamladı.Bilkent Üniversitesi Büro Yönetimi Meslek Yüksek Okulundan mezundur.Aile bireylerine ait şirkette Yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan ve 2009 Seçimlerinde CHP Belediye Meclis Üyesi seçilen bu görevine halen devam eden Yıldız,evli ve iki çocuk babasıdır.

  Süheyl Kırkıcı (CHP)

1963 Antakya doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini Antakya’da tamamladı. 1981 yılında İstanbul Yıldız Üniversitesi Harita ve Kadastro Mühendisliğini kazandı. Mezuniyetinin ardından mesleğine ilişkin değişik alanlarda çalıştı. 1989 yılında Silivri’ye yerleşti. O yıldan günümüze mesleğini serbest olarak devam ettirmekte.TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Silivri temsilcisi olan Kırkıcı,çeşitli Kültür & Sanat ve Sivil Toplum Derneklerinde yöneticilik yaptı. 1996 yılında ÖDP’nin kurucu başkanlığı, daha sonra da dört dönem İlçe Başkanlığı’nda bulundu. 2009 Seçimlerinde CHP Belediye Meclis Üyesi seçilen ve görevine halen devam eden KIRKICI evli ve iki çocuk babasıdır.

  Doruk Bulut (CHP)

1978 Silivri doğumludur. İlkokulu İstanbul Esenler Ressam Şevket Dağ İlkokulu’nda, Orta öğrenimini İstanbul Çapa Ortaokulu’nda ve Lise öğrenimi ise İstanbul Sultanahmet Anadolu Teknik Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksek Okulu Makine Bölümü öğrenciliği halen devam etmekte. 1996 yılında başlayan ticaret hayatı Değirmenköy Beko Bayiliği, HDI ve Ergoisviçre Acenteliği, Trakya Entegre Tesisleri Sosyal Tesisler İşletmeciliği ve Otobüs Yolcu Taşımacılığı ile faal olarak sürmekte.2009 Seçimlerinde CHP Belediye Meclis Üyesi seçilen ve görevine halen devam eden BULUT, evli bir çocuk babasıdır.

  Mehmet Yönet (CHP)

1963 İstanbul Silivri doğumluyum İlk orta ve lise öğrenimi Silivri’de tamamladım.1983/2003 tarihleri arasında özel sektörde üst düzey yöneticilik yaptım.2003 yılından itibaren hem kurucusu olduğum hem de yönetim kurulu başkanlığını sürdürdüğüm “Trakya Meşrubat Dag.Tic.Ltd.Şti.”’de iş hayatıma devam etmekteyim. Şirketimiz lojistik ve depolama ve pazarlama alanında hizmet vermektedir. Evli ve bir kız babasıyım

  Lütfü Vardar (CHP)

1977 Silivri doğumludur.İlk ve orta eğitimini Gümüşyaka'da , lise eğitimini Tekirdağ Ticaret Meslek Lisesi'nde tamamladı.Anadolu Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde okudu.1999 yılından itibaren Serbest Muhasebecisi Mali Müşavir olarak kendi ofisinde çalışmaktadır.Aynı zamanda çeşitli sektörlerde iş ortaklıkları bulunan Vardar evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Bilal Ermiş (CHP)

1960 Tokat doğumludur,1981 yılında Silivri Belediyesinde vasıflı işçi olarak işe başladım. 1,5 yıl çalıştıktan sonra ayrıldım. Müteahhit karnesi aldım. Belediyeler ve resmi kurumlarda ihale alarak faaliyet gösterdim. 2002 yılında bu yana Ermiş Yapı Market ve inşaat firmasında faaliyet göstermekteyim. Yaklaşık 40 yıldır Silivri’de ikamet ediyorum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

  Ömer Ercan (CHP)

1949 Silivri Çanta doğumluyum İlköğrenimimi Silivri Çanta Mahallesinde tamamladım. 17 yıl boyunca kendi işim olan erkek kuaförlüğü yaptım. 1980 yıllında sebze ve meyve ticaretine başladım. 1988/1993 yılları arası dinlenme tesisi işletmeciliği ardından taşımacılık şirketi işletmeciliği ile devam ettim. 1999 seçimlerinde 20 yıl Çanta Mahalle Muhtarlığı ve 4 yıl buyunca Silivri Muhtarlar Derneği Başkanlığı görevi yaptım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

  Elif Yılmazer (CHP)

1971 Silivri doğumluyum. Evli ve bir çocuk annesiyim. 1992 ve 2000 yılları arasında Silivri’de esnaflık yaptım. 1993 yılında üyesi olduğum Cumhuriyet Halk partisinde 2012 ve 2014 yolları arasında Kadın Kolları Örgütten Sorumlu başkan yardımcılığı 2014 yılından itibaren de Kadın Kolları başkanlığı görevimi halen yürütmekteyim. Aynı zamanda İki dönemdir Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsilen Silivri Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyesiyim.Serbest Meslek ile uğraşmakta evli ve bir çocuk annesidir.

  Abdulcebbar Doğan (CHP)

1965 Kars doğumludur, Esnaflık yapmakta Evli ve yedi çocuk babasıdır.

  Fevzi Aslan (CHP)

1964 Ağrı doğumludur. İlkokulu Ağrı’da tamamladıktan sonra, ailesinin 1975 yılında Silivri’ye yerleşmesi ile Ortaokulu Silivri Lisesi’nde tamamladı. 1982 yılında aile büyüklerinin yanında Ticaret hayatına adım atan, ARSLAN 1992 yılında Silivri Fenerköy’lü ... olan eşi ile evlendi. 1993 yılında şahsına ait inşaat ve yapı malzemeleri üzerine kurduğu işyerinde halen faaliyetlerini sürdüren ,2009 Seçimlerinde CHP Belediye Meclis Üyesi seçilen bu görevine halen devam eden ARSLAN, evli üç çocuk babasıdır.

  Gökhan Yonat (CHP)

1974 yılında İstanbul da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimi Selimpaşa' da tamamlamış, 1987- 1988 yılları arasında Tekirdağ Ticaret lisesinde eğitimine devam etmiştir.20 yıldır Selimpaşa da kendisine ait işyerinde esnaflık yapmaktadır. Silivri ilçesi genelinde birçok sivil toplum kuruluşunda görevler yapmıştır. Cumhuriyet Halk Partisi mahalle teşkilatında başlamış olduğu siyasi hayatında çeşitli görevlerde yer aldıktan sonra, 2015 yılında yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı seçimlerinde ilçe yönetim kurulu üyesi olarak seçilmiştir ve iki dönem üst üste yönetim kurulu üyesi olarak değişik görevler de bulunmuştur. Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye meclis üyesi seçilmiştir. Evlidir ve iki erkek çocuk babasıdır.Esnaflık ile uğraşmakta evli ve iki çocuk babasıdır.

  Ersin Taşkın (CHP)

1983 silivri doğumlu ortaokul mezunu bekar serbest meslek (çiftçi) silivri önder çiftçi danışmanlık derneği yönetim kurulu (devam ediyor) üyesi 470 sayılı silivri yağlı tohumlar tarım satış kooperatifi yönetim kurulu üyesi(devam ediyor) . s.s Alipaşa mahallesi tarımsal kalkınma kooperatifi başkan yardımcılığı(devam ediyor) . silivri okçuluk derneği üyesi. geçmiş dönem CHP örgüt ve örgütlenmeden sorumlu başkan yardımcılığı görevinde bulundum doğa sporları ile ilgileniyorum.